Kūdikių drabužių gamyboje naudojama tik 100% natūrali medvilnė.

Pagrindiniai  gamyboje naudojami audinių tipai:

Interlock – demisezoninis.

Ši medžiaga švelni iš abiejų pusių. Atspari deformacijai, po tempimo atgauna buvusia formą, neišsitampo. Labai švelni, natūrali medžiaga praleidžianti orą ir neleidžianti perkaisti.

Kulir / lygusis skersinis mezgimas – vasarinis.

Plona švelni medžiaga. Puikiai tempiasi į plotį ir beveik nesitempia į ilgį, praktiškai nesikeičia. Laikoma pačia ploniausia medvilninė medžiaga. Rūbeliai gaunasi lengvi ir „kvėpuojantys“.

Futer / flisas – rudeninis / žieminis.

Tai minkšta lygi medžiaga kurios išorinis paviršius yra švelnus, o vidinis su minkštu, šiltu vilnoniu pūkeliu. Tai ilgalaikė tvirta medžiaga, ilgai išlaikanti savo pirminę formą. Natūrali, puikiai „kvėpuojanti“, leidžianti jaustis šiltai ir jaukiai. Po skalbimo truputi gali susitraukti, todėl gamyboje į tai yra atsižvelgiama.

Veliūras / aksomas – rudeninis / žieminis.

Tai medžiaga su smulkiu, tankiu pūkeliu. Labai minkšta, švelni, natūrali medžiaga kuri yra atspari mechaniniam poveikiui ir net po daugelio plovimų išlaiko savo pirminę išvaizdą. Su šiais drabužiais bus jauku ir šilta.

Ribas / elastinis pynimas – demisezoninis.

Elastinga natūrali medžiaga, paviršiuje turinti smulkų juostinį raštą. Puikiai tempiasi į plotį, minkštai prisitaiko prie kūno formų, „kvėpuojanti“.