Praplėstas asortimentas

 

Tapome www.mambobaby.eu produkcijos prekybos atstovais Lietuvoje. Šis gamintojas nuo 2005 m. nuolat tobulina savo kokybišką produktų asortimentą ir yra užsitikrinęs puikia rekomendaciją tarp savo klientų.

Kviečiame įsigyti kokybiškus, naudingus produktus už gerą kainą!

1. Produktai plaukimui ir maudynėms

Kūdikių maudynės yra labai svarbus veiksmas, skatinantis sveiką kūdikių augimą. Vandens procedūros gali padėti kūdikio maisto virškinimui ir medžiagų apykaitai bei sumažinti stresą. Taip pat gali pagerinti kūdikių motoriką, galūnių koordinavimą, užtikrinti normalų kūdikio miego ritmą ir sumažinti verkimo intensyvumą. Visa tai pagerina tėvų ir vaikų emocinį bendravimą. Saugiam plaukimui siūlome kūdikių plaukimo ratukus / treniruoklius (kaklui / juosmeniui), maudynėms skirtą specialų vonios tinklelį ir t.t.

2. Produktai lavinimui / mokymuisi

Dėl unikalių produktų savybių šie gaminiai gali sužadinti vaikų smalsumą ir susidomėjimą jais. Šios serijos produkcija gali plėtoti vaikų „pasidaryk pats“ gebėjimus ir skatinti kūrybinį potencialą. Edukacinis lavinimo kilimėlis skirtas būtent šioms savybėms ugdyti.

3. Dienos poreikių produktai

Nuo kūdikio laikiklio diržo iki tualeto puoduko; nuo indų maistui iki silikoninių lėkščių; nuo prijuostėlių iki maisto dozavimo indelių, produktai skirti rūpintis kūdikiais visiems atvejams.

4. Produktai vaikų saugumui užtikrinti

Kūdikiams labai įdomi juos supanti aplinka, ir jie jie turi tvirtą norą ją ištirti. Jie visada mėgsta žaisti, liesti, atidarinėti stalčius, orkaites, duris, spinteles, mikrobangų krosneles, langus, taip pat ir tualetų dangčius. Tai yra žinių augimo pradžia, bet saugumo rizika yra visur. Saugokime kūdikių saugumą kartu.